Ej niggaz. V utorok som na vás vybehla so súťažou o vstupa na
zajtrajšiu kvalifikáciu Artattack Freestyle Battle -
sever, ktorá sa bude konať v martinskom klube
Deep. Ja som sa pýtala, vy ste odpovedali a až na
pár uletených odpovedí z vás väčšina odpovedala správne, takže len
pre ujasnenie. .. Na otázku: "Ktorí dvaja MC´s si vybojovali
postup na AAFB 2007 v kvalifikačnom kole, ktoré sa konalo minulý
piatok v bratislavskom Subclube?" ste mali po správnosti písať
maily s odpoveďou Shomi (víťaz BA kvalifikácie) a
Nostra (divoká karta). Tí, ktorí tak spravili sa
tým pádom dostali medzi kandidátov o dva voľné vstupy, no a moja
šťastná ruka losla dve mená. Takže kto to pôjde v sobotu do Deepu
zadara? Sú nimi: Ján Vladár (Martin) a
Mirko Pastorek (Bánska Bystrica). Chalani
gratulujem a vidíme sa v klube!
17.3., Martin - Deep
KVALIFIKÁCIA NA ARTATTACK FREESTYLE BATTLE /
SEVER
MC's: Zverina (koncert), súťažiaci
freestyleri
DJ's: Jazzy, Yaksha, Janko Syky, Pa3k
porota Dick, Zverina, Zet.U.Zet.A
štart: 20:00
vstupné: 100,- SK
Zoznam battlerov:
Azrael / Považská Bystrica
B.O.B. / Liptovský Hrádok
Cicho / Púchov
Design / Tvrdošín
eXooT / Martin
Fester / Košice
Korfo / Martin
Kosa / Turčianske Teplice
Lanto / Martin
Mrazo / Martin
Orym / Košice
Peter pan / Žilina
Sato / Zvolen
Stir - Banská Bystrica
Šakiz / Zvolen
Valer / Ružomberok
Vyhodnotenie: 2x CD Tono S. & Beyuz "Návraty"
Vyhodnotenie: 4x CD Resa "Ešte stále nič nové"