HIP-HOP.sk
promo

Co se děje po tretí krát už tento utorok

Co se děje po tretí krát už tento utorok

Ďalšie pokračovanie hip-hopovej relácie Co se děje sa môže pochváliť už svojím tretím dielom. I pre tentokrát si moderátor VEC prizval nejakých tých hostí a vy ich môžete čeknúť už v najbližší utorok.

Hostiteľ VEC si tento krát na mušku zobral Viktora Hazarda, (Nenapravitelne) Decko, DJa Metysa a zahraničných Pio Squad, ako aj Pufaza.. Všetko sa to samozrejme zdokumentovalo a tak tretie pokračovanie netovej rálecie Co se děje si môžete čeknúť už v utorok 2.12.2008 o 21:00.

Pridaj komentár

Ak chceš pridať komentár, musíš sa najprv prihlásiť