K zajímavé dohodě došlo mezi členy kapely Indy&Wich. Zhruba od března příštího roku totiž opouští skupinu Laphor. Prvním náznakem změn je už novej singl Indy&Wich, kterej se obešel už bez Laphora na mikrofonu. Kapela oficiálně vyhlašuje, že nadále budou pokračovat zvlášť, brzy mají přijít jak oficiální nové album Indy&Wich, tak i první Laphorův solový singl.
Hovořil jsem se členy kapely a
vypadá to na rozchod v dobrém. Kapela se rozpadá, ale dobré vztahy
pokračují. Laphorův solo projekt totiž s největší
pravděpodobností vyjde na labelu Mad Drum. Kapela
pojede ve staré sestavě koncerty do března 2004, využijte tedy
šance vidět na těch pár zbývajících koncertech tuhle partu
pohromadě.
Souls of Mischief vydajú šiesty album, bude to velké
Nový track: Hugo Toxxx aka T#CCC$ - "Instinkt Zvířat"
Pridaj komentár
Ak chceš pridať komentár, musíš sa najprv prihlásiť