HIP-HOP.sk
  • 05. 11. 2003
  • autor: Abd52
novinky

Indy&Wich ohlašují konec současné sestavy

Indy&Wich ohlašují konec současné sestavy

K zajímavé dohodě došlo mezi členy kapely Indy&Wich. Zhruba od března příštího roku totiž opouští skupinu Laphor. Prvním náznakem změn je už novej singl Indy&Wich, kterej se obešel už bez Laphora na mikrofonu. Kapela oficiálně vyhlašuje, že...

K zajímavé dohodě došlo mezi členy kapely Indy&Wich. Zhruba od března příštího roku totiž opouští skupinu Laphor. Prvním náznakem změn je už novej singl Indy&Wich, kterej se obešel už bez Laphora na mikrofonu. Kapela oficiálně vyhlašuje, že nadále budou pokračovat zvlášť, brzy mají přijít jak oficiální nové album Indy&Wich, tak i první Laphorův solový singl.

Hovořil jsem se členy kapely a vypadá to na rozchod v dobrém. Kapela se rozpadá, ale dobré vztahy pokračují. Laphorův solo projekt totiž s největší pravděpodobností vyjde na labelu Mad Drum. Kapela pojede ve staré sestavě koncerty do března 2004, využijte tedy šance vidět na těch pár zbývajících koncertech tuhle partu pohromadě.

www.boombap.cz

Pridaj komentár

Ak chceš pridať komentár, musíš sa najprv prihlásiť